Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Хмельницький вул. Вінницька 1/9
м. Хмельницький вул. Вінницька 1/9
Телефони: +380679979765 +380671771755
Пн-Пт: з 9:00 до 19:00
Сб: з 9:00 до 18:00
Нд: Вихідний
+380679979765 +380671771755 Замовити дзвінок

Дискова (циркулярна) пила - де і як можна використовувати?

Дискова (циркулярна) пила - де і як можна використовувати?

Дискова (циркулярна) пила - де і як можна використовувати?

Що можна зробити зі звичайною дошкою? Ну, наприклад, розпиляти. Сім разів відміряє, розмічаємо і пиляємо. Дискова пила незамінна в плотницком справі. Головне її призначення - це виробляти розпил деревини.

Вона буде вірним помічником, як і при зведенні будинку або в ремонті, так і в ремонті. Це інструмент для точних і швидких пропилов. Вона, як вибрати оптимальні вирізати пази для стиковки елемента каркаса, не тільки рівно розпиляти дерево, але і допоможе Вас в збірці меблів своїми руками.

Хоча, циркулярна пила може працювати не тільки по дереву. Їй по "зубам" зробити розпил практично в будь-якому матеріалі акрилове скло, гіпсокартон, пластик, і навіть кольорові метали. Тут має значення якість пропилу, особливо при нахилі в сорок п'ять градусів і під прямим кутом.

Найбільшою популярністю користуються дискові пилки середнього типорозміру. Ці пилки вважаються інструментами для побутового використання. Їх потужність хоча і менше і у них не настільки глибока довжина пропила, але такі пилки не вимагають маневреності і особливих фізичних зусиль. Такі як, наприклад, Black & Decker CS1550.

Пила дискова мережева BLACK+DECKER CS1550

  • Точна і проста установка глибини різу.
  • Механізм для регулювання кута нахилу підошви, допомагає робити точні косі зрізи під кутом 45 град.
  • Регульована глибина різу.
  • Малий рівень вібрації.
  • Блокування включення допоможе запобігти ненавмисний пуск.
  • Пристосування для видалення пилу з адаптером для під'єднання до пилососа, допомагає підтримувати чистоту робочого місця.


Дискові пилки зручні у використанні. Розташована спереду ручка допомагає керувати інструментом. Якщо підошва обладнання плоска, жорстка і добре прикручена, робота з такою пилкою одне задоволення.

Ріжучий інструмент в електропили є - металевий диск з гострими зубцями, який обертається навколо власної осі з величезною швидкістю. Пилкою можна працювати, тримаючи в руках і рухаючи щодо розрізає, а є можливість закріпити пилу в станині і пересувати сам оброблюваний матеріал (якщо обсяг робіт досить великий, то краще за все так і вчинити).

Можливості інструмента визначають кількістю змінних зубців в пиляльному диску. В цілому, на сьогодні, існує шість різновидів. Залежно від того, які зубці (форма і матеріал), і яка їх кількість, ви можете визначити, з яким матеріалом можна буде працювати або його обробляти: м'які і тверді породи дерева, ДСП, пластик або алюмінієві сплави.

Коментарі
Рекомендовані товари
Схожі статті
26.03.2022
Black & Decker MT300KA - один з найкращих реноваторів для домашнього застосування
Black & Decker MT300KA - один з найкращих реноваторів для домашнього застосування
Компанія Black & Decker є світовим лідером у виробництві високоякісного побутового електроінструменту. Продукція цього бренду ..